- Wandelroutes met gpx
Wandelingen rondom Bujaleuf
Au bord de la Maulde Bujaleuf
Een wandeling van 10,5 km langs de oever van rivier de Maulde. Ook geschikt om op een mountainbike te rijden.
Circuit des 3 puys Champnetery
Wandelroute van 8 km met start in Champnetery. Deze wandeling loopt door het boerenland langs uitgestrekte weilanden.
Circuit prieuré de l’Artige
Wandelroute van 8 km die begint net voor St Leonard de Noblat. De route gaat langs de oude molen van Artige.
Boucle du mont Larron 16
Wandelroute van 16 km die begint bij het kerkje in het St Julien le Petit. Er is ook een 10km variant van deze wandeling.
Cascades d’Augerolles grande boucle
Pittige wandelroute van 16 km met halverwege een tour langs de cascades d’Augerolles.
Gorges du Verger Bourganeuf
Wandelroute van 4 km met start in Bourganeuf. Voor een deel aangelegde route langs de gorges du Verger.
Le Belvédère de Bujaleuf
Een wandeling van 6 km door des Varaches, het bos net achter de camping. Het laatste gedeelte gaat langs het water.
Circuit de Noblat
Wandelroute van 4 km die start bij de Mairie van St Leonard de Noblat. Prima te combineren met een bezoek aan het stadje.
Circuit du sequet de la grolle
Wandelroute van 15 km met start in Eymoutiers langs o.a. Musée de la récup, een openlucht tentoonstelling.
Circuit des Charbonnières
Wandelroute van iets meer dan 5 km die net buiten Cheissoux start bij puy des Roches.
Entre Vienne et Tard
Wandelroute van 10,5 km die start bij de Mairie van St Leonard de Noblat. De route gaat langs Moulin du Got.
Les hauts de Bujaleuf
Een wandeling van 11,5 km door bossen en la campagne. Met vergezichten over de Vallée de la Maulde.
Autours des lacs Bujaleuf
Een wandeling van 13 km langs Lac Ste Hélène en door Vallée de la Maulde. Over bospaadjes en karresporen.
Les trois villages de Bujaleuf
Een wandeling van 10 km door Bujaleuf en de kleine gehuchtjes die rond de Vallée de la Maulde liggen.
Tourbiere de la Mazure saint Martin Chateau
Wandelroute van 7 km (er is ook een korte variant van 4 km) door een natuurgebied met allerlei beekjes en bruggetjes.
Forêt d’Epagne – Sauviat sur Vige
Wandelroute van 4 km bij Sauviat sur Vige in het Forêt d’Epagne. De route loopt door het bos langs de stroomversnellingen.
Autour du bois de Crozat Lac Vassiviere
Wandelroute van 14,5 km met start aan de rand van Lac de Vassiviere bij Auphelle. Onderweg uitzicht op het meer.
Circuit de Neuvic Entier
Wandelroute van 16 km met start bij het kasteel in Neuvic Entier. Route met een mix van bos, weilanden en vergezichten.
Boucle du mont Larron
Wandelroute van 10 km die bij de carriere (steengroeve) begint van St Julien le Petit.
Tour Mont Gargan
Wandelroute van 3,5 km rondom en op Mont Gargan. Een 360 graden uitkijkpunt over het Centraal Massief en de wijde omtrek.
- Zorgenloos en relaxed kamperen
Vijf zekerheden van Camping du Lac
- Annuleren Kostenloos annuleren tot 14 dagen voor aankomst.Geld terug
- Ruimte Bijzet tentjes passen met gemak op de plek en vrij zicht.125-150m²
- Hygiene Smetteloos sanitair door regelmatige schoonmaak.3x per dag
- Natuur Geen massa toerisme, pure rust in de groene heuvels.Limousin
- Relax Stress glijdt hier zo van je af, je bent welkom.Gastvrij
- Annuleren Kostenloos annuleren tot 14 dagen voor aankomst.
- Ruimte Bijzet tentjes passen met gemak op de plek en vrij zicht.
- Hygiene Smetteloos sanitair door regelmatige schoonmaak.
- Natuur Geen massa toerisme, pure rust in de groene heuvels.
- Relax Stress glijdt hier zo van je af, je bent welkom.






















