Gorges du Verger Bourganeuf

Gorges de Verger - Bourganeuf

  • Lengte wandeling 4 kilometer
  • Startpunt parking Bourganeuf
  • Gorges du Verger
  • Route ligt 27 km bij de camping vandaan
  • GPX route
    download

Over de route

Het wandelpad langs het riviertje is aangelegd tussen de rotsen en het water. Bij het bruggetje begint een lange houten loopsteiger, maar daarna moet je wat meer moeite doen om op het pad te kunnen lopen. Blijkbaar wordt het niet vaak gebruikt.

Bij terugkomst loop je aan de andere kant van de rotonde zo het centrum in. Ook het chateau van Bourganeuf is fotogeniek, je kan het niet missen.

In Bourganeuf is bij de rotonde aan de rechterkant een kleine parkeerplaats. Daar vandaan wordt iets verderop de route aangegeven.

Wandel routes

Circuit prieurĂ© de l’Artige

Circuit prieurĂ© de l’Artige

Wandelroute van 8 km die begint net voor St Leonard de Noblat. De route gaat langs de oude molen van Artige.

Boucle du mont Larron 16

Boucle du mont Larron 16

Wandelroute van 16 km die begint bij het kerkje in het St Julien le Petit. Er is ook een 10km variant van deze wandeling.

Boucle du mont Larron

Boucle du mont Larron

Wandelroute van 10 km die bij de carriere (steengroeve) begint van St Julien le Petit.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *