Autour du bois de Crozat Lac Vassiviere

Autour du bois de Crozat

  • Lengte wandeling 14,5 kilometer
  • Startpunt net voorbij Auphelle
  • Lac de Vassiviere
  • Route ligt 25 km bij de camping vandaan
  • GPX route
    download

Over de route

De wandelroute begint aan de rand van Lac de Vassiviere. Met een aller-retour (korte onderbreking van de route, zie kaart) naar de gestapelde stenen en uitzicht over het meer.

Je loopt door het dorpje Beaumont du Lac en het laatste gedeelte is over het wandelpad langs de oever van het meer. Daar wordt in de zomer veel gebruik van gemaakt.

Bij terugkomst even naar het strand voor een duik? Of genieten van het uitzicht op het verhoogde terras van brasserie l'Escale aan het meer.

Wandel routes

Circuit prieuré de l’Artige

Circuit prieuré de l’Artige

Wandelroute van 8 km die begint net voor St Leonard de Noblat. De route gaat langs de oude molen van Artige.

Boucle du mont Larron 16

Boucle du mont Larron 16

Wandelroute van 16 km die begint bij het kerkje in het St Julien le Petit. Er is ook een 10km variant van deze wandeling.

Boucle du mont Larron

Boucle du mont Larron

Wandelroute van 10 km die bij de carriere (steengroeve) begint van St Julien le Petit.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *