- Wandelroute
Circuit du sequet de la grolle








Over de route
De route loopt o.a. langs Musée de la Récup. Kunstenaar Dominique Peynoche verzamelt oude voorwerpen en materialen en geeft ze een tweede leven. De werken die hij heeft gemaakt staan gewoon buiten in het veld en aan de weg. Dit alleen maakt deze route al de moeite waard.
De laatste kilometers gaan omlaag en hier en daar even over en onder een hek door 😉 De route loopt door het centrum van Eymoutiers. Even bijkomen op het terras van restaurant La Cave of Les Copains d'Abord?
En als je van luxe gebakjes houdt, dan is Pâtisserie ChouBeurrePomme echt een must! Het zit een beetje verstopt tussen de kerk en de mairie. Je kunt hier ook op het terras zitten.
- Genoeg keuze
Wandel routes
Circuit prieuré de l’Artige
Wandelroute van 8 km die begint net voor St Leonard de Noblat. De route gaat langs de oude molen van Artige.
Boucle du mont Larron 16
Wandelroute van 16 km die begint bij het kerkje in het St Julien le Petit. Er is ook een 10km variant van deze wandeling.
Boucle du mont Larron
Wandelroute van 10 km die bij de carriere (steengroeve) begint van St Julien le Petit.


Add a Comment